Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
Studio LED X5 PLUS Fresnel 200W BI-COLORMO. Head fitted w/Fresnel lens Ø250mm, dinamic adjustable CCT from 2700 K to 6500 K, 5m length bare ended cable, in-lineswitch, built-in universal power supply (90-240V, 50/60Hz), electronic dimming 16 bit, LCD graphic display, internal sensor temperature, on board dimming, USB port, RDM-DMX in/out connectors, manual stirrup with 28mm (1⅛") spigot. Supplied w/stainless steel wire guard, 4-leaf rotating barndoor Ø323mm. (Ref : QC LD27260B)
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 200W |
| Plage CCT | 2 700 K – 6 500 K |
| Diamètre lentille Fresnel | 250mm |
| IRC | 90 |
| Port | USB-C |
| Indice IP | 65 |
| Poids | 0.65 kg |
| Alimentation | 12VDC, 15VDC, 9VDC |





Télécharger