Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
ProFlex 50W Bi-color Kit(Gold-mount)+Softcase, including:
1x Precision ballast for 50W ProFlex LED sheet(V-mount) (PDM-L17BIV)
1x Precision ballast for 50W ProFlex LED sheet(G-mount) (PDM-L17BIG)
1x 50W ProFlex LED sheet (PFB-050BIC)
1x Power supply for 50W ProFlex LED sheet (PPS-L17070)
1x Stand bracket for 50W ProFlex LED sheet (PBR-050PFB)
1x Swivel ball mount for 50W ProFlex LED sheet (PBM-F51PFP)
1x Diffuser for 50W ProFlex LED sheet (PDF-050PFB)
1x 3m extension cable for 50W ProFlex LED sheet (PEC-030ECL)
1x Soft Case for ProFlex 50W (PSC-050PFB). (Ref : PF PFK-050KCG)
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 50W |
| Plage CCT | 2 800 K – 6 500 K |
| TLCI | 99 |
| IRC | 98 |
| DMX | Bluetooth, CRMX, DMX512, RDM |
| Indice IP | 54 |
| Poids | 17.18 kg |
| Dimensions | 45cm x 22.5cm |






Télécharger