Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
ProFlex 400W Bi-color Kit + Softcase, including:
1x Precision ballast for 400W ProFlex LED sheet (PDM-H40BIC)
1x 400W ProFlex LED sheet (PFB-400BIC)
1x Power supply for 400W ProFlex LED sheet (PPS-H40400)
1x Stand bracket for 400W ProFlex LED sheet (PBR-400PFB)
1x Swivel ball mount for 400W ProFlex LED sheet (PBM-F24PFB)
1x Diffuser for 400W ProFlex LED sheet (PDF-400PFB)
1x 5m extension cable for 400W ProFlex LED sheet (PEC-050EC4)
1x Soft Case for ProFlex 400W (PSC-400PFB). (Ref : PF PFK-400KSC)
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 400W |
| Plage CCT | 2 800 K – 6 500 K |
| TLCI | 99 |
| IRC | 98 |
| DMX | Bluetooth, CRMX, DMX512, RDM |
| Indice IP | 54 |
| Poids projecteur | 6.7 kg |
| Poids | 5.48 kg |





Télécharger