Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
ProFlex 100W Bi-color Kit with Gold-mount, including:
1x Precision ballast for 100W ProFlex LED sheet(V-mount) (PDM-H10BIV)
1x Precision ballast for 100W ProFlex LED sheet(G-mount) (PDM-H10BIG)
1x 100W ProFlex LED sheet (PFB-100BIC)
1x Power supply for 100W ProFlex LED sheet (PPS-H12100)
1x Stand bracket for 100W ProFlex LED sheet (PBR-100PFB)
1x Swivel ball mount for 100W ProFlex LED sheet (PBM-F51PFP)
1x Diffuser for 100W ProFlex LED sheet (PDF-100PFB)
1x 3m extension cable for 100W ProFlex LED sheet (PEC-030ECH). (Ref : PF PFK-100KTG)
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 100W |
| Plage CCT | 2 800 K – 6 500 K |
| TLCI | 99 |
| IRC | 98 |
| DMX | Bluetooth, CRMX, DMX512, RDM |
| Indice IP | 54 |
| Poids | 17.18 kg |
| Dimensions | 45cm x 45cm |





Télécharger