Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
Studio LED X2 PLUS Fresnel 60W BI-COLOR MO. Head fitted w/Fresnel lens Ø130mm, dinamic adjustable CCT from 2800 K to 6500 K, 3m power cord;Powercon IN connector, built in universal power supply (80-260V, 50/60Hz), electronic dimming 16 bit, LCD graphic display, internal sensor temperature, on board dimming, RDM-DMX in/out connectors, Pole Operated stirrup (Pan & Tilt) w/ 28mm (11⁄8") spigot
Supplied w/4-leaf rotating barndoor Ø169mm. (Ref : QC LD27630B )
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 60W |
| Plage CCT | 2 800 K – 6 500 K |
| Diamètre lentille Fresnel | 130mm |
| IRC | 90 |
| Indice IP | 54 |
| Poids projecteur | 4.7 kg |
| Poids Controleur | 3.48 kg |





Télécharger