Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
EZFlex 070W Bi-color Kit with Gold-mount, including:
1x Precision ballast for 070W EZFlex LED sheet(V-mount) (PDM-E07BIV)
1x Precision ballast for 070W EZFlex LED sheet(G-mount) (PDM-E07BIG)
1x 70W EZFlex LED sheet (PEZ-070BIC)
1x Power supply for 70W EZFlex LED sheet (PPS-EZF070)
1x Stand bracket for 70W EZFlex LED sheet (PBR-070PEZ)
1x Swivel ball mount for 70W EZFlex LED sheet (PBM-F51PFP)
1x Diffuser for 70W EZFlex LED sheet (PDF-070PEZ). (Ref : PF PEK-070KTG)
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 70W |
| Plage CCT | 2 800 K – 6 500 K |
| TLCI | 99 |
| IRC | 98 |
| DMX | Bluetooth, CRMX, DMX512, RDM |
| Indice IP | 54 |
| Poids | 17.18 kg |





Télécharger