Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
EZFlex 130W Bi-color Kit with V-mount, including:
1x Precision ballast for 130W EZFlex LED sheet(V-mount) (PDM-E13BIV)
1x Precision ballast for 130W EZFlex LED sheet(G-mount) (PDM-E13BIG)
1x 130W EZFlex LED sheet (PEZ-130BIC)
1x Power supply for 130W EZFlex LED sheet (PPS-EZF130)
1x Stand bracket for 130W EZFlex LED sheet (PBR-130PEZ)
1x Swivel ball mount for 130W EZFlex LED sheet (PBM-F51PFP)
1x Diffuser for 130W EZFlex LED sheet (PDF-130PEZ). (Ref : PF PEK-130KTV)
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 130W |
| Plage CCT | 2 800 K – 6 500 K |
| TLCI | 99 |
| IRC | 98 |
| DMX | Bluetooth, CRMX, DMX512, RDM |
| Indice IP | 54 |
| Poids | 17.18 kg |





Télécharger