Eurolight System : votre spécialiste en équipements d’éclairage professionnels
ProFlex 200W Bi-color Kit(Gold-mount)+Softcase, including:
1x Precision ballast for 200W ProFlex LED sheet(V-mount) (PDM-H20BIV)
1x Precision ballast for 200W ProFlex LED sheet(G-mount) (PDM-H20BIG)
1x 200W ProFlex LED sheet (PFB-200BIC)
1x Power supply for 200W ProFlex LED sheet (PPS-H12200)
1x Stand bracket for 200W ProFlex LED sheet (PBR-200PFB)
1x Swivel ball mount for 200W ProFlex LED sheet (PBM-F24PFP)
1x Diffuser for 200W ProFlex LED sheet (PDF-200PFB)
1x 3m extension cable for 200W ProFlex LED sheet (PEC-030ECH)
1x Soft Case for ProFlex 200W (PSC-200PFB). (Ref : PF PFK-200KCG)
Informations complémentaires
| Capteur LED | CCT |
|---|---|
| Puissance | 200W |
| Plage CCT | 2 800 K – 6 500 K |
| TLCI | 99 |
| IRC | 98 |
| DMX | Bluetooth, CRMX, DMX512, RDM |
| Indice IP | 54 |
| Poids | 17.18 kg |
| Dimensions | 90cm x 45cm |





Télécharger